Переключиться на мобильную версию

Президія Нашої України зібралася на засідання

В офісі партії Народний союз Наша Україна відбувається засідання президії партії.
Президія Нашої України зібралися на засідання
Президія Нашої України зібралися на засідання
razom.org.ua

Як повідомили в партії, до порядку денного включені питання щодо подальших напрямків її роботи.

Крім того, серед питань порядку денного стоять зміни до статуту і питання про проведення політради партії.

На засідання президії запрошені народні депутати, які раніше були виключені зі складу президії Нашої України, зокрема, Микола Мартиненко, Ольга Герасим'юк та Олександр Третьяков.

Нагадаємо, наприкінці березня Президент України провів зустріч з членами президії НСНУ. На початку зустрічі він наголосив, що Наша Україна потребує сміливих чітких кроків для оновлення. На початку березня один з членів політради партії заявив, що Наша Україна практично припинила своє існування.

Між тим, сьогодні віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко заявив, що за згодою Президента на позачергові президентські і парламентські вибори Наша Україна може бути реанімована як майбутній блок Віктора Ющенка.

"Тому новий формат Нашої України може відновитися, почне працювати, і вже зараз дуже багато молодих і активних голів обласних держадміністрацій перебігають з Єдиного центру в цю нову партію Президента", - сказав Томенко.

Раніше, 8 квітня, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар виступив за об'єднання партій Народний союз Наша Україна і Єдиний центр в Блок Віктора Ющенка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь