Переключиться на мобильную версию

Кабмін виділив Генпрокуратурі понад 134 тис. грн. на проведення експертиз у справі Гонгадзе

Кабінет міністрів України виділив Генеральній прокуратурі України 134,427 тис. грн. для проведення відповідно до затвердженого нею кошторису незалежних експертиз та необхідних слідчих дій у кримінальній справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
Кабмін виділив гроші на розслідування вбивства Гонгадзе
Кабмін виділив гроші на розслідування вбивства Гонгадзе
static.24.ua

Згідно з документом, на Міністерство фінансів покладено обов’язок здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Генпрокуратура має подати до 1 травня цього року до Міністерства економіки, Міністерства фінансів та Державного казначейству звіт про використання вказаних коштів.

Нагадаємо, 4 лютого Президент України Віктор Ющенко направив листа прем’єр-міністру Юлії Тимошенко про виділення коштів Генпрокуратурі для продовження досудового розслідування у кримінальній справі про вбивство журналіста Гонгадзе.

У листі глава держави зазначав, що згідно з резолюціями Парламентської асамблеї Ради Європи, постановами Верховної Ради України від 21 грудня 2000 року №2154-ІІІ та від 10 січня 2002 року №2970-ІІІ для об’єктивності до проведення експертиз оригіналів записів розмов, зроблених Миколою Мельниченком упродовж 2000 року в кабінеті тодішнього Президента України Леоніда Кучми, залучені іноземні експерти.

За повідомленням Генпрокуратури України, у грудні 2008 року слідчими прокуратури за участю групи спеціалістів із звукозапису та аудіоаналізу в установленому порядку було вилучено первинні носії аудіозаписів та записуючий пристрій, які мають ключове значення у розслідуванні кримінальної справи. У зв’язку з цим з другої половини лютого 2009 року у цій справі запланована низка слідчих дій, які необхідно провести за межами нашої держави.

Відповідно до пункту 4 постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2000 року №2154-ІІІ, фінансування витрат у цій кримінальній справі, пов’язаних з проведенням за кордоном незалежних експертиз та необхідних слідчих дій, доручалось Кабінету міністрів України.

У зв’язку з викладеним та за зверненням Генпрокуратури, а також беручи до уваги рекомендації ПАРЄ №1645 (2009), Ющенко просив прем’єра вирішити питання про виділення Генпрокуратурі коштів на зазначені цілі в установленому порядку, в тому числі і на забезпечення фінансування відряджень за кордон відповідних службовців відомства.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь