Переключиться на мобильную версию

Ющенко чекає від депутатів плідної роботи

Президент України Віктор Ющенко очікує від Верховної Ради конструктивної та плідної роботи протягом цього тижня, заявив заступник глави Секретаріату Президента Ігор Попов.
Ющенко сподівається на прийняття антикризових законів
Ющенко сподівається на прийняття антикризових законів
president.gov.ua

За його словами, основним економічним пріоритетом у роботі парламенту Ющенко бачить прийняття антикризових законів, необхідних для стабілізації української економіки та продовження співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

Попов зазначив, що зараз важливим завданням залишається створення конституційної комісії - "і Президент вітає перші кроки народних депутатів із підготовки до її формування".

"Для якісного оновлення влади на найближчих виборах Рада повинна прийняти ряд рішень, які стосуються виборчого законодавства. Якщо парламент прийняв рішення про проведення позачергових виборів Президента в жовтні, логічним стане проведення аналізу чинного законодавства про вибори Президента і можливе внесення технічних правок", - сказав Попов.

"Законодавство про вибори народних депутатів потребує більш серйозного реформування. Президент наполягає на перегляді виборчої системи та введенні голосування за відкритими списками, що зробить вибір українських громадян більш усвідомленим і відповідальним", - підкреслив Попов.

За його словами, перехід до виборів за відкритими списками також повинен передбачати відмову від іменних блоків. За його словами, нелогічним є висунення кандидатом від іменного блоку особи, яка навіть не присутня у відповідному виборчому списку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь