Переключиться на мобильную версию

Коаліція знову провалила розгляд антикризових законопроектів

Народні депутати Верховної Ради України знову не змогли включити до порядку денного три антикризові законопроекти, прийняття яких необхідно для продовження співробітництва з МВФ.
ПР і КПУ участі в голосуваннях не брали
ПР і КПУ участі в голосуваннях не брали
korrespondent.net

Зокрема, за законопроект Про внесення змін у державний бюджет на 2009 рік (№ 4266), що передбачає виділення 7725,19 млн гривень на компенсацію Національній акціонерній компанії Нафтогаз України різниці в цінах закупівлі імпортного природного газу і його реалізації підприємствам комунальної теплоенергетики проголосували 204 нардепи: фракція БЮТ - 154 голоси, НУ-НС - 30, Блок Литвина - 20.

Також в Раді не знайшлося достатньої кількості голосів для включення до порядку денного двох законопроектів про зміни законів про пенсійне забезпечення (№ 3521, № 4217). За включення до порядку одного із них проголосували 200 депутатів (БЮТ - 154, НУ-НС - 27, БЛ - 19), за інший - 208 (БЮТ - 153, НУ-НС - 35, БЛ - 20).

Фракції Партії регіонів і Компартії участі в голосуваннях не брали.

Нагадаємо, 31 березня Верховна Рада розглядала пакет законопроектів, які дозволяють отримати другий транш кредиту МВФ. Тоді Рада прийняла закони про збільшення ставок акцизного збору на алкогольні і тютюнові вироби.

Водночас, парламент відмовився включити до порядку денного три вищевказані законопроекти, які запропоновано урядом. Прийняття цих законопроектів парламентом Кабмін називав умовою відновлення співпраці з МВФ. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 31 березня звинуватила у зриві голосування Президента. Її закиди в бік Віктора Ющенка категорично відкинув глава Секретаріату Президента Віктор Балога.

У Секретаріаті тоді також зазначили, що голосування у Верховній Раді за три урядові законопроекти з антикризового пакету було зірвано не через політичні мотиви.

Чому не голосували нунсівці з групи За Україну! журналістам в кулуарах Ради пояснив її лідер В'ячеслав Кириленко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь