Переключиться на мобильную версию

На Троєщині виявлено тіло школярки, яка зникла минулого року

У Києві на Троєщині виявили тіло 12-річної Ольги Камінської, яка зникла у липні минулого року, повідомляє Газета по-київськи. Причини і обставини смерті дитини досі не з'ясовано.

12 липня минулого року школярка поїхала в гості до бабусі, яка проживає на Троєщині. У другій половині дня дівчинка пішла гуляти на вулицю, але так і не повернулася ні до села, ні додому - до Києва на вул. Лісковську, пише видання.

Як повідомляють в столичній міліції, весь цей час велися активні пошуки дівчинки. По всьому місту і на станціях метро було розклеєно оголошення з фотографією Олі, були повідомлення в газетах і на телебаченні.

"До пошуків залучали не тільки підрозділи міліції, але й внутрішні війська, рідні навіть зверталися до ясновидців, але все марно - слідів дівчинки ніде не було. Лише кілька тижнів тому на тій же Троєщині випадкові перехожі знайшли останки. По напівзотлілому одязі розпізнано загиблу 12 липня школярку. <...> Якихось явних слідів насильницької смерті не було", - розповів голова прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук Газеті по-київськи.

Мати дівчинки відмовляється давати які-небудь коментарі.

Нагадаємо, в березні цього року в селищі Седнів Чернігівської області на річці Снов провалилися під лід і потонули двоє дітей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь