Переключиться на мобильную версию

За Україну: Сьогоднішня відмова Ради не вплине на рішення МВФ

Факт сьогоднішньої непідтримки парламентаріями антикризових законопроектів не вплине на рішення МВФ щодо подальшої співпраці з Україною, заявив нардеп від НУ-НС, голова депутатської групи За Україну! В'ячеслав Кириленко.
За Україну! не приймала рішення про підтримку антикризових законопроектів
За Україну! не приймала рішення про підтримку антикризових законопроектів
Фото Олександра Сенька

Зокрема, він зазначив, що група За Україну! не приймала рішення про підтримку антикризових законопроектів уряду, які сьогодні парламентарії не змогли внести до порядку денного.

За словами Кириленка, уряд не підтримав жодних пропозицій від нардепів, які, на його думку, могли б поліпшити дані законопроекти.

"Якщо в результаті недолугого рішення 3 млн осіб позбавлять роботи і вони йтимуть на біржу, якій вже і так нема чим платити допомогу по безробіттю, або змушені будуть йти в тінь, то кому це потрібно?", - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня, народні депутати Верховної Ради знову не змогли включити до порядку денного три антикризові законопроекти, прийняття яких необхідно для продовження співробітництва з МВФ. Включення до порядку антикризових проектів, як і 31 березня, не підтримала частина фракції НУ-НС.

Блок Юлії Тимошенко, на відміну від За Україну!, назвав голосування провальним і спрогнозував, що після цього МВФ дасть Україні "негативну відповідь".

Водночас, Президент очікує від Верховної Ради конструктивної та плідної роботи протягом цього тижня. Ще вчора він закликав Верховну Раду прийняти необхідні для поновлення співробітництва України з МВФ законопроекти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь