Переключиться на мобильную версию

Страйкуючі шахтобудівельники погодилися піднятися з шахти

Робітників Донбасшахтобуду, які відмовлялися залишити шахту Чайкіно, вимагаючи виплати зарплати, виведено на поверхню після переговорів із керівництвом підприємства.

Про це повідомили в Міністерстві вугільної промисловості.

У відомстві зазначили, що конфліктна ситуація виникла у зв'язку з невиплатою з боку замовника - ДП Макіїввугілля - грошей за роботи, які виконано ВАТ Донецькшахтобуд. При цьому заступник міністра вугільної промисловості Сергій Офіцерів уточнив, що згідно із пояснювальною запискою, роботи, які виконано в березні і лютому Донецькшахтобудом, здійснено з деякими відхиленнями від нормативних документів, тому їх не підписано та прийнято до оплати по Макіїввугіллю.

Він повідомив, що сьогодні проведено переговори з керівниками обох держпідприємств. "Конфлікт вичерпано. Сьогодні о 2 годині ночі люди виїхали з шахти і сьогодні ми вирішуємо питання із виплатою заробітної плати", - зазначив заступник міністра. Він додав, що створено групу, яка розбереться в цій ситуації і "розставить всі крапки над i.

Як повідомлялося, 12 квітня в місті Макіївка Донецької області на шахті Чайкіно 13 робочих відмовилися підніматися на поверхню, вимагаючи виплатити їм зарплату.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь