Переключиться на мобильную версию

Яценюк: В сучасних українських умовах нереально навіть розглядати питання про наступника

Народний депутат, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк переконаний, що питання наступника Президента в Україні не актуальне.
Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк
first-million.ru

Про це Яценюк заявив сьогодні ввечері, 14 квітня, під час програми Від першої особи на радіо Ера FM.

Яценюк вважає, що сьогодні проти нього працює технологічна машина з продукування пліток про те, хто його підтримує і чий він наступник.

На думку Яценюка, "бруду виливають дуже багато. Я думаю, що в сучасних українських умовах нереально навіть розглядати питання про наступника. Все це навмисно робиться - вони думають, що таким чином можна побороти політичного конкурента".

Втім, лідер Фронту змін переконаний, що такі політичні технології сьогодні не працюють і вони не завадять українському народу обрати Президента.

Як повідомлялося, лідер групи За Україну у фракції НУ-НС у Верховній Раді В'ячеслав Кириленко не виключає, що Президент України Віктор Ющенко визначився зі своїм наступником і ним стане екс-спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк.

Раніше повідомлялося, що Президент Віктор Ющенко вважає депутата Верховної Ради Арсенія Яценюка (фракція блоку Наша Україна-Народна самооборона) перспективним і самодостатнім політиком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь