Переключиться на мобильную версию

В Чопі затримана найбільша партія контрабанди сигарет в країни ЄС

Понад 220 тис. пачок сигарет торгової марки LМ з акцизними марками України вилучили працівники митного поста Чоп-залізничний Чопської митниці під час проведення поглибленого огляду вантажу "резервуари для рідких газів" (баки металеві).
В Чопі затримана найбільша партія контрабанди сигарет в країни ЄС
В Чопі затримана найбільша партія контрабанди сигарет в країни ЄС
customs.gov.ua

Як повідомляє прес-служба Державної митної служби України у вівторок, 14 квітня, зазначений вантаж направлявся залізничним транспортом на адресу приватного підприємства з Чехії.

Вантажовідправником виступало одне з приватних підприємств міста Харкова.

Тютюнові вироби знаходилися в чотирьох спеціально виготовлених схованках у вигляді порожніх резервуарів з подвійними стінками, які, в свою чергу, були поміщені в залізничні контейнери.

Виявлення стало можливим в результаті проведення аналізу ризиків з використанням рентгенустановки типу Рапискан.

В даний час здійснюється документування дій, спрямованих на переміщення контрабандного товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Як підкреслюють в українській митній службі. "З огляду на велику кількість вилучених тютюнових виробів і ретельно організоване переміщення, можна зробити висновок про викриття міжнародного каналу з контрабандного переміщення тютюнових виробів до країн ЄС".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь