Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вигнала міністра із засідання Кабміну

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вигнала міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука із засідання Кабінету міністрів.

Це сталося після того, як Тимошенко довідалася, чи зустрічався Філіпчук особисто з кримськими татарами, які пікетували Кабмін щодо питання відведення їм земель.

Зокрема, коли міністр повідомив, що цим питанням займаються його заступники, Тимошенко наголосила, що доручила йому особисто зустрітися з людьми, і відправила його на зустріч з учасниками мітингу прямо із засідання Кабміну.

"Я прошу йти прямо зараз і після того, як ви особисто познайомитесь, повернутися на засідання Кабінету міністрів" - сказала Тимошенко, підкресливши, що давала доручення Філіпчуку розібратися із землевідведенням кримським татарам ще 5 листопада.

Прем'єр вважає, що сьогоднішній пікет представників кримських татар під Кабміном - це свідчення неврегульованості питання міністром.

На засіданні уряду Філіпчук повідомив, що в міністерстві працює група, яка, виїжджаючи в Крим, намагається на місці врегулювати питання відведення земель кримським татарам з місцевою владою, Академією наук і Міністерством аграрної політики.

Нагадаємо, ще в травні минулого року Президент доручив Кабміну вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань, які виникають під час отримання громадянами, які проживають у Криму, права на землю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь