Переключиться на мобильную версию

Луценко про розкрадання держбюджету: Цей рік є для чиновників дембельським

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що 2009 рік може бути використано державними чиновниками як "дембельський акорд" за розкрадання державних коштів.
Луценко: Бюджетні кошти розкрадають усі, хто має до них доступ
Луценко: Бюджетні кошти розкрадають усі, хто має до них доступ
Фото Дмитра Ніконорова

Про це, як повідомив Цивільне рух Народна Самооборона, міністр сказав сьогодні під час програми Ранковий іспит на Радіо ЕРА ФМ.

"Бюджетні кошти розкрадають усі, хто має до них доступ. На жаль, цей рік є особливим, дембельським роком для більшості чиновників, і тому розкрадання бюджетних коштів у рік, коли може закінчитися їх кар'єра, є особливо спокусливим", - зазначив, зокрема, Луценко.

За його словами, за три місяці цього року вже зафіксовано подвійне збільшення числа розкритих злочинів, які пов'язано із розкрадання державного бюджету.

"Якщо в минулому році таких злочинів було 350, то в цьому році понад 700. Якщо в минулому році ця сума була близько 400 млн гривень, то сьогодні ця сума вже зашкалює за 900 млн гривень", - підкреслив глава МВС.

"Тому наше завдання - не допустити цього чиновницького дембельського акорду", - резюмував Луценко.

Що стосується тих, хто займається розкраданням державних коштів, то міністр зазначив, що в першу чергу це чиновники, пов'язані з президентською вертикаллю системи державних адміністрацій.

Зокрема, як сказав Луценко, саме за час президентства Віктора Ющенка 350 його підлеглих спіймали "на хабарах на гарячому".

"Це дуже прикрий факт. А ще гірше те, що ніхто з чиновників, які підсовують Президенту такі укази на призначення, що дискредитують його кандидатуру, не поніс ніякого покарання, - зазначив міністр. - А безвідповідальність керівництва призводить до повторення подібних випадків", - сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня Юрій Луценко пообіцяв, що при ньому в МВС буде покінчено з плануванням розкриття злочинів, а також запевнив, що керівництво МВС за жодних обставин "не буде покривати" міліціонерів-хабарників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь