Переключиться на мобильную версию

Тимошенко нагадала міністрам про свою обіцянку "спустити з них шкури"

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко в черговий раз попередила міністрів про відповідальність за збільшення заборгованості з виплати зарплат на державних підприємствах.
Юлія Тимошенко: Відповідати буде кожен за результати своєї роботи
Юлія Тимошенко: Відповідати буде кожен за результати своєї роботи
tymoshenko.com.ua

"Я попереджаю всіх міністрів, що я не буду абсолютно звертати увагу на те, хто яку політичну силу представляє, на те, які об'єктивні складності ... Відповідати буде кожен за результати своєї роботи", - сказала Тимошенко сьогодні на черговому засіданні Кабінету міністрів.

Прем'єр повідомила, що на засіданні уряду 22 квітня планується проаналізувати ситуацію, що склалася із виплатою зарплат у першому кварталі 2009 року, а також у березні поточного року.

Як уже повідомлялося, в ході сьогоднішнього засідання Кабміну Тимошенко запропонувала оголосити попередження міністру вугільної промисловості Віктору Полтавцю та догану його першому заступнику Сергію Офіцерову за невиконання доручення щодо погашення заборгованості по зарплаті на шахті Чайкіно.

Крім того, сьогодні Тимошенко розкритикувала роботу міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука і навіть вигнала його із засідання.

Нагадаємо, що востаннє Тимошенко публічно розкритикувала одного з міністрів 25 лютого. Тоді в ході засідання Кабміну вона жорстко розкритикувала міністра промислової політики Володимира Новицького, пригрозивши позбавити його зарплати. "Я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів, я що, нянькою повинна бути?", - сказала Тимошенко.

Пізніше, 2 березня, на нараді з питань виплати заробітної плати на державних підприємствах прем'єр-міністр заявила:

"Я виставляю той термін, за який я буду шкуру спускати з кожного міністра, запам'ятайте. Мене не цікавить, ні від яких політичних сил ви прибули в уряд, мене не цікавить, які у вас складнощі, пов'язані з кризою. Перше, що я буду робити, якщо не розрахувалися по заробітній платі, - все міністерство буде позбавлено заробітної плати ... Я більше гратися з міністрами не буду ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь