Переключиться на мобильную версию

У Раді з'явився проект постанови про звільнення міністра охорони здоров'я

Партія регіонів має намір домагатися звільнення Василя Князевича із посади міністра охорони здоров'я України.
З'явився проект постанови про звільнення Василя Князевича
З'явився проект постанови про звільнення Василя Князевича
razom.org.ua
Член фракції Партії регіонів у Верховній Раді, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту опозиційного уряду Віктор Корж зареєстрував у парламенті проект постанови щодо звільнення міністра охорони здоров'я Князевича.

"Перебування на посаді Князевича В.М. характеризується поєднанням халатної бездіяльності, злочинної некомпетентності, зловживань і порушень чинного законодавства, що сумарно призвело до тяжких наслідків, які набули широкого розголосу у засобах масової інформації, дискредитували та негативно вплинули на довіру населення до системи охорони здоров'я в цілому", - зафіксовано у пояснювальній записці до проекту постанови, опублікованому на сайті Верховної Ради, - повідомила Партія регіонів.

Серед найбільш резонансних помилок у сфері державного управління охороною здоров'я, внаслідок яких запропоновано негайно звільнити Князевича, у документі названо: зрив масової вакцинації проти кору та краснухи, критична ситуація у сфері контролю над якістю лікарських засобів, формування тіньового обігу медичних препаратів, лобіювання інтересів окремих компаній, системні прорахунки щодо забезпечення доступності медичної допомоги в умовах економічної кризи.

"Міністерство охорони здоров'я використовує кризовий стан економіки і медицини як додатковий інструмент тиску на уряд, Верховну Раду і суспільство для лобіювання певного сценарію перерозподілу сфер впливу та фінансових потоків у галузі охорони ... Такий підхід, який здійснюється з дозволу міністра, є прямим і цинічним порушенням положень Конституції України ...

Враховуючи зазначене та ряд інших зловживань, які завдали збитків державі та населенню України, Верховна Рада України зобов'язана звільнити міністра охорони здоров'я України Князевича В.М. зі займаної ним посади", - йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Проект постанови передано на розгляд профільним комітетам ВР.

Як повідомлялося, у четвер, 16 квітня, відбудеться засідання Опозиційного уряду.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь