Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура: Призначення винних у справі про отруєння Ющенка не буде

Заступник генерального прокурора України Микола Голомша запевнив, що у справі про отруєння Президента України Віктора Ющенка призначення винних не буде.
ГПУ: Нам мало внутрішніх переконань - нам потрібні докази, і ми над цим працюємо
ГПУ: Нам мало внутрішніх переконань - нам потрібні докази, і ми над цим працюємо
mignews

"Слідство просувається об'єктивно, воно просувається за всіма версіями, ми не відокремлюємо ніяких фактів, і призначення винних у справі не буде", - сказав Голомша сьогодні в Києві.

Коментуючи нещодавні висловлювання свого колеги Рената Кузьміна про те, що нібито слідство у справі акцентує увагу лише на одній версії, Голомша зазначив:

"Ми розглядаємо неймовірну кількість версій. Тому Кузьмін нелогічний у своїх твердженнях".

Відповідаючи на уточнююче запитання, Голомша сказав: "Нам мало внутрішніх переконань - нам потрібні докази, і ми над цим працюємо".

За його словами, у Генпрокуратури налаштоване нормальне співробітництво з російськими колегами, і ніяких суперечностей щодо допомоги в розслідуванні цієї справи немає. Що стосується допиту декількох ключових свідків у справі, Голомша зауважив: "Над нашими клопотаннями наші колеги (з Росії) працюють".

Як повідомлялося, заступник генпрокурора, начальник Головного слідчого управління Генпрокуратури Кузьмін в інтерв'ю газеті Комсомольская правда в Украине від 13 квітня заявив, що в розслідуванні справи про отруєння Ющенка слідству потрібно розглядати не одну, а кілька версій.

"Слідчі, розслідували отруєння Ющенка, відпрацьовували одну-єдину версію - про отруєння на дачі у Сацюка. Уявіть собі, цих версій має бути значно більше! Наприклад, на дачі у одного з керівників Фокстроту, де був Президент, або в готелі, де він снідав, або на зустрічі з виборцями. І таких місць могло бути досить багато. Серед версій потрібно було розглядати і те, що отруєння не було взагалі, а виразки на обличчі - результат медичних маніпуляцій ", - сказав Кузьмін.

При цьому він висловив переконання, що "слідчі повинні були обчислити орієнтовний час отруєння, дізнатися графік роботи Президента і на цьому часовому проміжку відпрацювати всі можливі версії, і, виключивши ті, які не підтвердилися, прийти до однієї єдино правильної".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь