Переключиться на мобильную версию

Блок Кличка просить прокуратуру зайнятися пляжами Києва

Фракція Блоку Віталія Кличка у Київраді закликає прокуратуру Києва запобігти ймовірній приватизації владою Києва столичних пляжів.
Блок Кличка захищає київські пляжі від приватизації
Блок Кличка захищає київські пляжі від приватизації
top-40.org
У відповідному повідомленні сказано, що блок Віталія Кличка вимагає від прокуратури міста Києва терміново вжити необхідні заходи реагування, щоб до купального сезону киян не встигли позбавити безкоштовних пляжів.

Для Блоку Кличка причиною такого звернення у прокуратуру стало рішення Київради, прийняте на сесії 2 квітня, яким Київрада внесла зміни у програму приватизації комунального майна на 2007-2010 роки, дозволивши приватизувати декілька нежитлових споруд на Венеціанському та Долобецькому островах.

На думку Блоку Кличка, цим рішенням Київрада розпочала реалізацію схеми приватизації пляжів.

Блок Кличка також виступає проти наміру Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства Плесо залучити інвесторів до благоустрою пляжів і зон відпочинку.

Плесо не має повноважень розпоряджатися землями водного фонду, незважаючи на те, що у лютому Київрада передала підприємству функції з утримання водойм, - вважають у Блоці Кличка.

Нагадаємо, що 2 квітня Київська міська організація Всеукраїнського товариства охорони природи заявила про загрозу ліквідації київських пляжів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь