Переключиться на мобильную версию

Наша Україна готується до перереєстрації своїх членів

Партія Народний союз Наша Україна має намір провести перереєстрацію своїх членів.
Наша Україна готується до перереєстрації своїх членів
Наша Україна готується до перереєстрації своїх членів
novosti.err.ee

Як повідомила прес-служба партії, під час сьогоднішньої наради голів виконкомів НСНУ заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний відзначив необхідність перереєстрації членів партії для визначення їх нинішньої кількості.

"Створилося досить багато нових рухів, з’явилося досить багато нових лідерів - це нормальний процес. Але люди повинні визначатися - вони там, або тут. Я завжди був проти "дутих" цифр, тому нам потрібно знати, скільки членів партії Наша Україна у нас є сьогодні і хто готовий приступати до роботи", - сказав Безсмертний.

При цьому він повідомив голів виконкомів партії про створення робочої групи з напрацювання змін до статуту НСНУ і запропонував надати свої пропозиції. Окрім цього, на засіданні учасники обговорили організаційну роботу в партії і підготовку до майбутніх парламентських і президентських виборів.

"Партії повинні змінити свою форму спілкування з виборцями. Якщо не будуть введені відкриті списки, тоді до нас повністю повернеться мажоритарна система", - заявив Безсмертний.

За його словами, відкриті списки на виборах Верховної Ради дадуть можливість визначити у регіонах тих людей, які мають довіру народу.

Також Безсмертний повідомив, що найближчим часом відновить свою роботу сайт razom.org.ua, який є інформаційним ресурсом партії.

Учасники засідання відзначили, що рішення VI з’їзду є легітимними, окрім тих, що стосуються виключення з ради партії 7 депутатів.

Нагадаємо, що Президент Віктор Ющенко виступив за перереєстрацію членів НСНУ до 1 травня, а також підкреслив необхідність серйозного оновлення партії.

13 квітня народний депутат, член фракції НУ-НС Ольга Герасим’юк заявила про вихід з партії НСНУ. Вслід за нею про готовність залишити партію заявив заступник глави фракції НУ-НС Руслан Князевич. Тим часом, сьогодні, 15 квітня, Роман Безсмертний написав заяву про вступ до Нашої України.

Наприкінці березня Президент провів зустріч з членами президії партії, на якій підкреслив, що Наша Україна потребує сміливих чітких кроків для оновлення. 13 квітня президія НСНУ вирішив 16 травня провести засідання політради партії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь