Переключиться на мобильную версию

Рада не змогла подолати вето Президента на закон про мінімальну зарплату

Верховна Рада не змогла подолати вето Президента на закон Про заходи щодо соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи, згідно з яким розмір мінімальної заробітної плати не міг бути нижчим від розміру прожиткового мінімуму для пра.
Рада відмовилася підтримати поправки Президента
Рада відмовилася підтримати поправки Президента
АР

За подолання вето проголосувало 216 депутатів. До голосування Рада відмовилася підтримати поправки Президента до цього закону.

Нагадаємо, 5 березня Рада прийняла рішення про направлення на доопрацювання закону Про заходи щодо соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи.

25 грудня минулого року парламент прийняв у цілому законопроект Про заходи щодо соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи, однак у січні Ющенко ветував цей закон після відповідного звернення Кабінету міністрів.

Порядок на сьогодні

Як сказано в порядку денному парламенту на сьогодні, 16 квітня, Верховна Рада розгляне прийняття в цілому законопроекту Про державну програму приватизації на 2009-2013 роки.

Парламент також має намір розглянути в другому читанні пакет законопроектів, пов'язаних з діяльністю місцевого самоврядування, законопроект про внесення змін у закон Про держпідтримку сільського господарства України щодо цінового регулювання ринку сільгосппродукції, страхування ризиків, заходи щодо відновлення тваринництва і реалізації соціальних програм на селі.

При цьому Рада розгляне призначення і звільнення суддів, проекти постанов про рекомендації парламентських слухань на тему Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та на тему Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Депутати розглянуть створення тимчасової слідчої комісії із розслідування обставин порушення Конституції і законів при проведенні позачергових виборів до Тернопільської обласної ради 15 березня і фактів фальсифікації їх результатів.

Також Рада розгляне із пропозиціями Президента законопроект Про державну підтримку та стимулювання розвитку виробництва і споживання мінеральних добрив в Україні".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь