Переключиться на мобильную версию

Кравчук: Якщо буде другий тур, то Тимошенко стане Президентом

Колишній президент Леонід Кравчук прогнозує перемогу прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у виборах Президента у разі, якщо буде проведений другий тур.
Кравчук ставить на перемогу Тимошенко
Кравчук ставить на перемогу Тимошенко
podrobnosti.ua

Про це він сказав в інтерв’ю журналу Фокус.

"Якщо буде другий тур, то Тимошенко стане Президентом", - сказав Кравчук.

При цьому він допустив, що може не підтримувати Тимошенко під час виборів Президента. "Але це зовсім не означає, що якщо я підтримую Тимошенко зараз, то підтримуватиму її на президентських виборах", - заявив екс-президент.

Кравчук також зазначив, що підтримує прем’єра тому, що вона, на його думку, є єдиною посадовою особою, яка реально працює і має повноваження для вирішення економічних і соціальних проблем.

"І я критикую Президента за те, що він, не маючи таких повноважень, замість того, щоб виступити ініціатором з об’єднання усіх сил і вивести країну з кризи, заважає це робити уряду", - сказав він.

При цьому екс-президент вважає, що проти Тимошенко об’єдналися всі групи впливу в Україні.

Також Кравчук заявив про консультації Тимошенко з колишнім лідером Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Віктором Медведчуком щодо співпраці з Росією.

"Знаю, що і Тимошенко, і її команда звертаються до Медведчука за консультаціями. Зокрема, відносно Росії - у нього там дуже багато друзів, колег, які можуть вивести на якісь зустрічі у верхах", - повідомив Кравчук.

При цьому екс-президент вважає, що Тимошенко не зобов’язана афішувати свої зустрічі з Медведчуком. "Медведчук не знаходиться з Тимошенко в рівній протокольній площині", - сказав він.

Кравчук також зазначив, що прем’єр ніколи не заперечувала своєї співпраці з екс-лідером СДПУ(о).

Як повідомлялося, Кравчук заявляє, що Президент Віктор Ющенко розуміє неможливість одночасного проведення позачергових виборів Верховної Ради і Президента.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь