Переключиться на мобильную версию

Київську службу порятунку пропонують зробити платною

Київська влада планує внести розроблені Київрадою зміни до статуту служби Київської служби порятунку, які передбачають отримання прав на надання платних послуг.
Київрада планує дати права Київській службі порятунку на надання платних послуг
Київрада планує дати права Київській службі порятунку на надання платних послуг
newsru.ua

Київська міськдержадміністрація розробила низку змін до статуту комунально-рятувальної служби Київська служба порятунку, серед яких - пропозиція про надання права цій службі створювати благодійні фонди, брати участь у реалізації інвестиційних проектів і вести зовнішньоекономічну діяльність, створювати цехи, лабораторії та інші відокремлені підрозділи як в Україні , так і за кордоном.

Відповідний проект рішення було винесено на вчорашнє засідання, 16 квітня, постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, повідомляють у фракції БЮТ у Київраді.

За інформацією фракції БЮТ, оновлений статут Київської служби порятунку також передбачає, що ця організація отримає право надавати платні послуги

За інформацією фракції БЮТ, оновлений статут Київської служби порятунку також передбачає, що ця організація отримає право надавати платні послуги. Зароблені кошти Київська служба порятунку буде витрачати на свої потреби. Які саме послуги аварійно-рятувальної служби будуть платними - поки невідомо, зазначають в БЮТ.

Також рятувальна служба отримує право проводити виставки та аукціони, сказав член постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутат фракції БЮТ Сергій Мельник.

Мельник: Що буде продаватися на цих аукціонах? Речі врятованих людей? Проведення виставок-продаж - досить сумнівна функція рятувальників

"Що буде продаватися на цих аукціонах? Речі врятованих людей? Проведення виставок-продаж - досить сумнівна функція рятувальників ", зазначив Мельник.

Київрадою на наступній сесії, 23 квітня цього року, також буде розглядатися проект рішення про створення комунального підприємства Муніципальна пошта, повідомляють у фракції БЮТ у Київраді.

Як повідомлялося раніше, Київський міський голова ініціює створення нового комунального підприємства Муніципальна пошта Києва і що відповідний документ депутати Блоку Леоніда Черновецького та Громадського активу Києва схвалили на засіданні комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

У проекті рішення задекларованою метою створення КП Муніципальна пошта Києва є впровадження в місті системи надання поштових, соціальних та інших послуг населенню та підприємствам для забезпечення їх потреб та вдосконалення соціального захисту громадян.

Новому підприємству збираються надати право надавати послуги, які не стосуються послуг зв'язку, повідомляють в БЮТ. Зокрема, працівники Муніципальної пошти Києва будуть створювати соціальні мережі, виконувати ремонтно-будівельні, спецмонтажні роботи, видавати готівку, створювати мережі інтернет-терміналів, торгувати тютюновими виробами, видавати на прокат речі особистого користування та надавати послуги перукарів.

Як повідомлялося раніше, на засіданні бюджетної комісії Київради 15 квітня комісія прийняла рішення, що Більшості столичних підприємств доведеться платити за використання слова Київ у власній назві, навіть якщо це комунальні установи.

Нагадаємо, що 10 квітня фракція БЮТ у Київраді звинуватила Леоніда Черновецького у завищенні вартості утримання літніх городян підприємством Кращий будинок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь