Переключиться на мобильную версию

Заступник Клінтон запевнив Богатирьову у підтримці курсу України в НАТО

Замдержсекретаря США Джеймс Стайнберг запевнив секретаря РНБО України Раїсу Богатирьову в незмінності підтримки Вашингтоном курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію, а також просування країни шляхом демократичних і ринкових перетворень.
Богатирьова зустрілася із заступником Клінтон
Богатирьова зустрілася із заступником Клінтон
ПРес-служба Президента

Як повідомили в Апараті РНБО, зустріч Богатирьової і Стайнберга відбулася в рамках робочого візиту секретаря Ради нацбезпеки і оборони в США.

Співрозмовники обговорили широке коло питань порядку денного українсько-американського співробітництва, зокрема, щодо розвитку політичного діалогу вищого рівня, інституційних механізмів двосторонньої співпраці тощо.

У контексті обговорення питань міжнародної та регіональної безпеки, сторони обмінялися думками щодо російських ініціатив по створенню "нової архітектури безпеки".

Богатирьова проінформувала американського дипломата про внутрішньополітичну ситуацію в Україні та дії Президента України, спрямовані на переведення відносин між основними політичними силами та гілками влади в конструктивне русло.

Окрему увагу було присвячено конституційній ініціативі глави Української держави.

Як повідомлялося, Богатирьова вже третій день інформує американських високопоставлених посадових осіб про внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь