Переключиться на мобильную версию

Узбек потрапив у рабство до кримського торговця лавашами

У Криму місцевий житель незаконно тримав у неволі громадянина Узбекистану, змушуючи його випікати лаваші та цілодобово працювати по господарству. Іноземець працював за пайок і жив у гаражі свого "роботодавця".
Узбек виготовляв лаваші у рабстві
Узбек виготовляв лаваші у рабстві
recept.by
Як повідомляє прес-служба Служби безпеки України, 30-річний кримчанин завербував в Узбекистані місцевого жителя для роботи по домашньому господарстві. При працевлаштуванні іноземцеві обіцяли щомісячну зарплату, нормальні умови праці та житло.

Після прибуття в Україну роботодавець забрав у узбека документи та особисті речі, і пояснив, що його перебування у чужій країні є незаконним, тож іноземця можуть переслідувати правоохоронні органи.

Громадянина Узбекистану поселили у гаражі, де він в антисанітарних умовах вночі випікав лаваші, які згодом реалізовував його господар. Вдень працівник працював по господарству.

Завдяки зверненню до СБУ родичів громадянина Узбекистану людину було визволено із рабства та відправлено додому. Щодо мешканця Криму порушено кримінальну справу за фактом експлуатації чужої праці.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь