Переключиться на мобильную версию

Четверо жителів Вінниці заробили 600 тисяч гривень на неіснуючому вузі

Прокуратура Вінниці порушила справу проти чотирьох місцевих жителів за підозрою у привласненні близько 600 тисяч гривень за влаштування на роботу викладачів та прийом на навчання абітурієнтів у неіснуючу філію Київської національної академії.
Зароблено 600 тисяч гривень на міфічному вузі
Зароблено 600 тисяч гривень на міфічному вузі
newsru.ua
Як повідомило сьогодні Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС, справу було порушено за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу (шахрайство). Прокуратура порушила справу 16 квітня.

За даними оперативників, підозрювані у 2008 році за допомогою фіктивних документів та печаток створили у Вінниці фіктивну філію Київської національної академії міжнародної економіки, підприємництва та права.

За працевлаштування на посади директорів інститутів у складі академії, завідувачів кафедр, викладачів, методистів, а також за прийняття абітурієнтів на навчання у даний неіснуючий вуз, підозрювані вимагали хабара.

За вступ на навчання вони брали від 500 доларів, за працевлаштування - від 2 до 4 тисяч доларів залежно від посади.

Таким чином, підозрювані стали власниками близько 600 тисяч гривень. Вирішується питання визначення для підозрюваних запобіжного заходу.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь