Переключиться на мобильную версию

На Чернігівщині через повінь вже місяць відсутнє сполучення із 8 населеними пунктами

У Чернігівській області через повінь вже місяць відсутнє транспортне сполучення із 8 населеними пунктами у трьох районах регіону.

Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.


”На даний час у верхів’ях Дніпра та Десни продовжується формування піків весняної повені, а на великих річках на території області відмічаються незначні коливання рівнів води”, - зазначили в управлінні.

У Менському районі з середини березня на період проходження повені тимчасово призупинено функціонування поромних переправ на р. Десна біля смт Макошине, с. Максаки та с. Куковичі, внаслідок чого відрізані водою від райцентру 4 населені пункти (с. Остапівка, с. Червоний Маяк, с. Червоні Луки, селище Куковицьке). Населення переправляється через річку за допомогою човнів. Крім того, мешканцям с. Остапівка дозволено перехід по залізничному мосту. Транспортне сполучення здійснюється об’їзними шляхами.

У Городнянському районі внаслідок негативної дії повеневих вод на шляху порушено сполучення по мосту через р. Снов між с. Великий Дирчин та с. Малий Дирчин. Автомобільне сполучення с. Малий Дирчин Городнянського району з райцентром через міст призупинене, населення переправляється через річку за допомогою човнів.

Поблизу Новгород-Сіверського у зв’язку із підйомом рівня води на Десні до 431 см над умовним нулем водомірного поста переправлятися по понтонному мосту через р. Десна мешканцям сіл Бирине, Підгірне і Прокопівка дозволено тільки пішки. Працівники філії Новгород-Сіверський райавтодор навели пішохідні переходи на підтоплених ділянках.

Транспортне сполучення з райцентром здійснюється через м. Шостка Сумської області.
В управлінні з надзвичайних ситуацій уточнили, що зазвичай повінь на Чернігівщині триває до початку травня, а то й продовжується у першій декаді місяця.

Нагадаємо, у Львівській області через непогоду підтоплено 5 сіл і ще 21 населений пункт станом на 13 квітня залишався без електрики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь