Переключиться на мобильную версию

Соцопитування: Янукович - лідер президентських перегонів

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович має найвищі шанси зайняти посаду президента. А рейтинги лідера Фронту змін Арсенія Яценюка впритул наблизилися до рейтингів прем'єра Юлії Тимошенко, свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціол.
Якби вибори президента України проходили в найближчу неділю, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних
Якби вибори президента України проходили в найближчу неділю, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних
pictures.reuters.com

Якби вибори президента України проходили в найближчу неділю, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних, за Юлію Тимошенко - 14,4%, а за Арсенія Яценюка - 13,6%.  

Від трійки лідерів значно відстають лідер КПУ Василь Симоненко, спікер парламенту Володимир Литвин та Президент країни Віктор Ющенко, яких готові підтримати 3,3%, 2,9% і 2,4% відповідно.  

13,6% опитаних ще не визначилися зі своїми вподобаннями, 11,1% - хочуть проголосувати проти всіх, а 9,4% - не бажають брати участь у голосуванні.

При цьому якщо б у другий тур президентських виборів вийшли Тимошенко і Янукович, то за керівника Партії регіонів проголосували б 33,8% опитаних, за чинного прем'єр-міністра - 27,3%. А у випадку другого туру з кандидатурами Януковича і Яценюка політики б отримали 32,7% і 29,4% голосів відповідно.  

Для порівняння, відповідно до соцопитування, проведеного компанією Research&Branding Group, за Януковича готові проголосувати 27,9% респондентів, за Юлію Тимошенко - 15,6%, а за Арсенія Яценюка - 13,4%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь