Переключиться на мобильную версию

У Севастополі показали реконструкцію штурму Балаклави

У Севастополі показали військову реконструкцію Штурм Балаклави радянськими військами.
У Севастополі показали реконструкцію штурму Балаклави
kport.info

Реконструкцію підготували в честь 65-річчя звільнення міста від німецько-фашистських загарбників, яке відбулося 18 квітня 1944 року.

Як повідомляється, в реконструкції взяли участь 120 осіб із Севастополя, Вінниці, Запоріжжя, Дніпропетровська, Євпаторії, Кривого Рогу, Маріуполя, Мелітополя, Сак, Хмельницького та Чугуєва.
"У нашому клубі зібралися люди різних соціальних верств, але нас об'єднує любов до нашої спільної радянської історії, і ніякі політичні сили не віднімуть у севастопольців гордість за події 65-літньої давності. Наші вистави будуть ставитися кожен рік, щоб наступні покоління пам'ятали своїх героїв" , - повідомив один з організаторів вистави Борис Пєтухов.

Дійство відбувалося на спеціально обладнаному майданчику для тренувань і проведення реконструкцій битв, який було передано рік тому Балаклавською владою місцевому військово-історичного клубу любителів історії Вітчизни.

Нагадаємо, радянські війська у квітні 1944 року взяли штурмом пануючі висоти Балаклави, тим самим завершили оточення угруповання німецько-фашистських військ під Севастополем, що призвело до звільнення міста 9 травня 1944 року.

Як повідомлялося, 9 листопада 2008 року, у Києві на мототрековому полігоні Пирогів-вулиця Червонопрапорна, 188, відбулося театралізоване дійство в рамках VI Міжнародного військово-історичного фестивалю Даєш Київ! Рік 1943, присвяченого 65-й річниці визволення столиці України міста-героя Києва від нацистських окупантів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь