Переключиться на мобильную версию

Янукович: Я ніколи не стану політиком національного масштабу

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав себе "провінційним політиком" і заявив, що не довіряє ні Віктору Ющенку, ні Юлії Тимошенко. Про це він сказав заявив в інтерв'ю телеканалу TBi.
Януковичу було важко
Януковичу було важко
Фото: сайт Віктора Януковича

"Якщо говорити про принципи, які діють тут, в Києві, які ґрунтуються на тому, хто більше обдурить, або як кажуть "кине" свого партнера, я до цього ніколи не звикну, і якщо за цими критеріями міряють, я ніколи не стану політиком національного масштабу, і я грожусь тим, що я політик провінційний", - заявив Янукович. Він зазначив, що вважає себе ще достатньо молодим політиком, тому що до Києва він потрапив в 2002 році.

За його словами, йому, коли він прийшов з регіону, було важко звикнути до того, що політики зранку домовляються про одне, в обід змінюють думку, а до вечора ще раз змінюють позицію. "Мене це дуже довго вибивало з колії", - зізнався Янукович.

Торкаючись взаємин з Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко лідер ПР сказав: "Я не довіряю ні прем'єру, ні Президенту, тому що за 4,5 роки вони мене в цьому не переконали".

При цьому Янукович не уточнив, з ким із двох йому легше спілкуватися: "Якщо пофілософствувати, то краще з Віктором Андрійовичем, він любить і в прямому, і в переносному сенсі... А якщо поговорити о якісь актуальні питання, які є у нас в країні, соціальну проблематику, промисловість, економіку, ну з прем'єр-міністром на ці теми завжди говорити легше, але ми ніколи не знаходили спільну мову".

Як повідомлялося, Янукович заявив, що впевнений у своїй участі в президентських виборах.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь