Переключиться на мобильную версию

У Єврокомісії попереджають про наслідки відновлення Україною візового режиму для громадян ЄС

Відновлення Україною візового режиму для громадян Європейського Союзу може негативно вплинути на переговори про скасування візового режиму між сторонами.
Єврокомісія попереджає
Єврокомісія попереджає
image.v4.obozrevatel.com

Про це в Брюсселі заявив співрозмовник у Єврокомісії. 

Зі слів представника Єврокомісії, "цей крок був би сприйнятий, як крок у неправильному напрямку і, очевидно, негативно вплинув би на переговори про скасування візового режиму". 

Крім того, представник Єврокомісії зазначив, що після перших заяв з боку представників Секретаріату Президента України щодо можливості відновлення візового режиму для громадян країн-членів ЄС Єврокомісія розглядала можливість надання офіційного коментаря з цього приводу, однак, оскільки, крім заяв, ніяких заходів не було прийнято , питання вирішили не педалювати. 

Україна запровадила безвізовий режим з ЄС у 2005 році. З жовтня 2008 року Україна та ЄС ведуть переговори про запровадження безвізового режиму для українців з боку ЄС. 

Раніше Європейська комісія заявила, що в разі відновлення візового режиму для громадян Європейського Союзу кількість туристів, які приїжджають і ЄС в Україну, може зменшитися. 

У Єврокомісії також вважають, що повернення Україною візового режиму для громадян ЄС може зменшити фінансові потоки в реальну економіку. 

Про те, що Україна скасує безвізовий режим з Європою в найближчим часом, можливо, навіть до 7 травня, заявив заступник глави Секретаріату Президента, представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов 4 квітня.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь