Переключиться на мобильную версию

Мінтранс почав продавати пасажирські квитки через Укрпошту

Міністр транспорту та зв'язку України Йосип Вінський презентував у Житомирській області нову послугу з продажу пасажирських квитків через відділення зв'язку Укрпошти.
Мінтранс почав продавати пасажирські квитки через Укрпошту
Мінтранс почав продавати пасажирські квитки через Укрпошту
pochta.net-rabota.com

Урочиста презентація проекту відбулася спочатку у відділенні поштового зв'язку № 1 села Пруд Брусилівського району, а потім у першому відділенні зв'язку в Коростишеві.

"Сьогодні в Україні офіційно стартувала система продажу залізничних та авіаквитків на пасажирський транспорт у міжміському сполученні через відділення Укрпошти", - повідомив Вінський.

За його словами, нова послуга розрахована насамперед на сільське населення. Завдяки цьому проекту вперше в Україні сільські жителі зможуть дистанційно, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту, замовити квитки на літак, потяг або автобус.

За словами генерального директора Укрпошти Таїсії Замкової, реалізація даного проекту дозволить жителям сіл замовляти за 1-3 дні і отримувати квитки на транспорт у своєму населеному пункті. На її думку, у виграші будуть і городяни, "адже поштових відділень в Україні тепер значно більше, ніж квиткових кас".

Також Замкова зазначила, що сьогодні презентовано систему, завдяки якій придбати електронний квиток можна буде як через автоматизоване, так і через неавтоматизоване поштове відділення.

Нагадаємо, що до кінця березня Укрзалізниця ввела послугу оплати вартості квитка на потяг через інтернет.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь