Переключиться на мобильную версию

На Великдень у Києві згоріло 1,3 га лісопаркових зон

У святкові дні в Києві в результаті пожеж згоріло майже 1,3 га лісопаркових зон.

У дні святкування Великодня з 18 по 20 квітня, пожежно-рятувальні підрозділи Києва здійснили 33 виїзди на гасіння пожеж та ліквідацію аварій, з яких 9 разів рятувальники виїжджали на гасіння трав'яного настилу.

Загалом в Києві за три дні згоріли 12 тис. 260 квадратних метрів трав'яного настилу, що в 2 рази більше, ніж на початку квітня, повідомили в Головному управлінні МНС у Києві. Найбільше випадків займання трави зафіксовано в Голосіївському, Дарницькому і Дніпровському районах.

За даними служби МНС з початку весняного періоду загальна площа пошкодженої вогнем території лісопаркових зон склала близько 19 тис. квадратних метрів.

Основною причиною таких випадків є необережне поводження з вогнем відпочиваючих та нехтування ними елементарних правил пожежної безпеки, заявили в ГУ МНС.

Нагадаємо, що 17 квітня ГУ МНС України в Києві попереджало про небезпеку зростання кількості пожеж у лісопаркових зонах столиці у святкові дні та закликало киян та гостей столиці дотримуватися правил пожежної безпеки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь