Переключиться на мобильную версию

МВС відкинуло звинувачення Ющенка у нецільовому використанні коштів на ліквідацію наслідків повені

МВС України категорично спростувало інформацію про нецільове використання посадовими особами органів внутрішніх справ бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені у західних областях держави.
Глава МВС Юрій Луценко в своєму робочому кабінеті
Глава МВС Юрій Луценко в своєму робочому кабінеті
Корреспондент

Коментуючи ці звинувачення, директор Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС Сергій Копитов зазначив, що кошти з резервного фонду державного бюджету для МВС в сумі 10 мільйонів гривень було виділено на підставі рішення Кабінету міністрів.

За погодженням із Мінекономіки, Мінфіном та Мінрегіонбуду, зазначив Копитов, МВС склало й затвердило максимально детальний перелік витрат, пов'язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха, в тому числі на придбання паливно-мастильних матеріалів, залучення транспортних засобів і особового складу.

Всі кошти були витрачені абсолютно законно, а звіти були прийняті Мінфіном, і Держказначейством, зазначають у МВС. Прес-служба відомства також заявила, що приміщення було відремонтовано згідно з переліком, автомобілі підвищеної прохідності для використання в зонах лиха купляли, але робилося це відповідно до затвердженого переліку витрат.

"Зрозуміло, що ремонтувалися приміщення не обласних управлінь МВС чи безпосередньо Міністерства внутрішніх справ, а постраждалих від повені райвідділів. Водночас, співробітники міліції викрили численні факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені чиновниками різних рівнів", - йдеться в повідомленні МВС України.

Загалом, резюмувало відомство, за фактами розкрадань було порушено 80 кримінальних справ, сума збитків по яких складає понад 20 мільйонів гривень.

Таким чином, МВС розцінили такі звинувачення, як спроби чиновників уникнути відповідальності за витрачені не за призначенням бюджетні кошти.

Нагадаємо, що вчора Президент України побував в Івано-Франківській області, де, зокрема, оглянув спорудження мосту на річці Бистриця Надвірнянська і будівництво ділянки автотраси державного значення Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига.

На нараді в Івано-Франківській ОДА з питань стану реалізації заходів щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року на території Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, Ющенко закликав представників влади винести уроки з цього стихійного лиха.

Більше того, він зажадав від Генпрокуратури висновків про використання МВС та Міноборони коштів на подолання наслідків повені. "Прикро, що деякі міністерства, починаючи з Міністерства внутрішніх справ України ... де виділені кошти на ліквідацію наслідків стихії спрямовано не за цільовим призначенням", - зазначив Президент.

За даними його прес-служби, МВС із загальної суми коштів 10 млн. гривень, отриманих з резервного фонду держбюджету для проведення заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, витратило, зокрема, 1,7 млн. гривень на проведення ремонтів у власних адміністративних приміщеннях, 5 млн. гривень - на придбання легкового автотранспорту, 727 тисяч гривень перераховані Головному управлінню МВС в Одеській області на захід, який не стосувався ліквідації наслідків стихійного лиха.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь