Переключиться на мобильную версию

Експерти оцінили шанси Тігіпка на виборах президента

Українські політологи вважають, що шанси у Сергія Тігіпка перемогти на президентських виборах невеликі, і йому буде відведена роль технічного кандидата Юлії Тимошенко, пише видання КоммерсантЪ-Украина.
Тігіпко піде на вибори - експерти
Тігіпко піде на вибори - експерти
podrobnosti.ua

Зокрема, за словами голови правління Центру політичних досліджень Пента Володимира Фесенка, "є люди, які хочуть реанімувати президентські амбіції Тігіпка і, можливо, використовувати його як певну альтернативу Віктору Януковичу".

А директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов упевнений, що відбирати голоси Тігіпко буде не тільки в лідера Партії регіонів, але й у ще одного кандидата на пост глави держави - Арсенія Яценюка.

"Тігіпко може забирати голоси частково у Януковича, тому що він ближчий до індустріальних регіонів, і, з огляду на ліберально-економічні моменти, частково у Яценюка", - заявив Карасьов.

"Тому, якщо говорити про те, на кого він об'єктивно грає, виходить, що на Юлію Тимошенко. Він реальний кандидат, тому більш небезпечний", - додав Карасьов, підкресливши, що не став би називати Тігіпка технічним кандидатом.

Нагадаємо, сьогодні КоммерсантЪ-Украина повідомив, що політрада Трудової партії України має намір рекомендувати з'їзду підтримати обрання на посаду голови партії співголови Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергія Тігіпка.

Джерела видання стверджують, що після цього Тігіпко може оголосити про участь у виборах президента.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь