Переключиться на мобильную версию

В Одесі 280-річчя Катерини II відзначили маршем

У вівторок, 22 квітня, близько 100 активістів одеських громадських організацій Єдина батьківщина та Слов'янська єдність провели акцію Єкатеринський марш на честь 280-річчя від дня народження російської імператриці Катерини II.
Катерину II з днем народження вітали пенсіонери під охороною
Катерину II з днем народження вітали пенсіонери під охороною
otechestvo.org.ua

Учасники акції зібралися на Соборній площі, а потім пройшли по вулиці Дерибасівській до Єкатерининської площі.

Співробітники Державтоінспекції заздалегідь перекрили автомобільний рух по вулиці Єкатерининській, правоохоронці супроводжували колону по всьому маршруту їхнього руху. При цьому, правоохоронців було більше, ніж самих учасників маршу.

Колона розгорнула прапори своїх організацій, а також прапор РФ і чорно-жовто-білий прапор Російської імперії, і йшла центральними вулицями Одеси під російський гімн.

Під викрики Слава Росії! Слава патріотам! і Слава Катерині! учасники акції вийшли на Єкатерининську площу, де поклали квіти до підніжжя пам'ятника Творцям Одеси - бронзової фігури Катерини II в оточенні фаворитів.

У ході нетривалого мітингу лідер організації Єдина батьківщина Валерій Кауров від імені городян подякував імператриці за те, що за її указом була створена Одеса, і закликав присутніх "пам'ятати свою історію".

"Одеса - це Новоросія, це частина Російської імперії, і в ній немає місця націоналізму", - заявив Кауров.

Під час мітингу присутні, в основному, люди похилого віку, вітали один одного з Великоднем і закликали цікавих перехожих "відроджувати у своїй душі патріотизм" і любов до Вітчизни, а також повернути колишню славу Російської імперії.

Ніяких провокацій в ході акції помічено не було.

За матеріалами: ИА Репортер, РИА Новый Регион

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь