Переключиться на мобильную версию

Вибух у Дніпропетровську: Суд поновив справу проти керівництва Дніпрогазу

Апеляційний суд Дніпропетровської області 22 квітня скасував рішення Жовтневого районного суду Дніпропетровська про закриття кримінальної справи проти керівництва компанії Дніпрогаз.
Суд скасував амністію керівництва Дніпрогазу
Суд скасував амністію керівництва Дніпрогазу
AP
Гендиректор компанії Ігор Іванков, його перший заступник Максим Сорокін і головний інженер компанії Сергій Бачурін підозрюються в службовій халатності, що призвела до вибух газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007 року.

Таке рішення колегія суддів прийняла при розгляді апеляційної скарги родичів загиблих. "Кримінальну справу направити в той же районний суд", - сказав представник суду.

Згідно із розпорядженням, справу має розглядати інший склад колегії суддів.

Як повідомлялося, Жовтневий суд Дніпропетровська вирішив закрити кримінальну справу проти керівників Дніпрогазу, які підозрюються у службовій халатності, що призвела до вибух газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007 року.

Після цього потерпілі від вибуху газу в житловому будинку Дніпропетровська звернулися з листом до Президента Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та інших вищих посадових осіб з проханням втрутитися в ситуацію і покарати винних у цій трагедії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь