Переключиться на мобильную версию

Парламент Криму просить раду туристів скасувати навчання Сі Бриз-2009

Верховна Рада Криму вважає неприпустимим проведення військових навчань Сі Бриз-2009 на території автономної республіки.

Про це йдеться в прийнятому сьогодні зверненні до народних депутатів України.

У січні Президент Віктор Ющенко підписав указ про затвердження плану проведення в 2009 році багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил країни на території України та за її межами.

Згідно з планом, навчання Сі Бриз-2009 плануються в автономії на літо, зазначають кримські парламентарії. Вони висловлюють стурбованість у зв'язку із передбачуваною присутністю на території півострова іноземного військового контингенту і вважають, що проведення навчань в розпал курортного сезону "позначиться на заповнюваності кримських здравниць і завдасть автономії непоправного економічного збитку".

У цьому зв'язку кримські парламентарії просять народних депутатів розглянути питання про неприпустимість проведення навчань Сі Бриз-2009 в автономії.

Як повідомлялося, в березні депутати Одеської обласної ради більшістю голосів ухвалили звернення до Президента України і парламенту, в якому закликали заборонити проведення натовських військових навчань Сі Бриз-2009 на території Одеської області.

Передбачається, що навчання Сі Бриз відбудуться влітку 2009 року в територіальних водах і на військових полігонах України. Метою навчань є відпрацювання за стандартами НАТО дій багатонаціональних сил під час планування та проведення миротворчої (антитерористичної) операції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь