Переключиться на мобильную версию

Кораблі ВМС України перевіряють у морі на відповідність стандартам НАТО

Три кораблі Військово-морських сил Збройних сил України сьогодні вийшли із Севастополя в море для їх перевірки за стандартами НАТО.
НАТО перевіряє українські кораблі на відповідність своїм стандартам
НАТО перевіряє українські кораблі на відповідність своїм стандартам
nr2.ru

На борту українських кораблів перебувають представники країн-членів НАТО і країн-партнерів. Крім того, в заході бере участь санітарний літак Ан-26 Віта Повітряних сил Збройних сил України.

Як повідомили в прес-центрі командування ВМС України, протягом дня фрегат Гетьман Сагайдачний з вертольотом Ка-27пр, корвет Тернопіль і великий десантний корабель Костянтин Ольшанський проведуть навчання з універсальної оборони, тактичні маневрування та передачу вантажів на ходу, тренування з організації буксирування пошкодженого корабля , корабельні навчання з радіаційного, бактеріологічного і хімічного захисту.

У рамках цього заходу екіпажі кораблів, вертольота і літака проводять самооцінку 1-го рівня за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Як повідомлялося, делегація фахівців 19 країн-членів НАТО і країн-партнерів прибула у Військово-морські сили України 15 квітня.

Голова Військового комітету НАТО, адмірал Джампаоло Ді Паола заявляє, що Альянс готовий допомогти Військово-морським силам України належним чином підготуватися до участі в міжнародній антитерористичній операції по протидії піратству, якщо буде відповідне політичне рішення української влади.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь