Переключиться на мобильную версию

Двох співробітників СБУ відсторонили від обов'язків за консультації з отримання хабара

Прокуратура розслідує кримінальну справу стосовно двох співробітників управління СБУ в Кіровоградській області, які за грошову винагороду надавали консультативні послуги місцевому держслужбовцю щодо безпеки та конспіративних дій для отримання хабара.
Співробітники СБУ консультували хабарників
Співробітники СБУ консультували хабарників
nbu.gov.

Як повідомили сьогодні в СБУ, 6 березня слідчі прокуратури Кіровоградської області порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 27 і ст. 368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України.

Троє мешканців Кіровоградської області, серед яких є державні службовці, вимагали 190 тисяч доларів США та 120 тисяч гривень у приватного підприємця за вирішення питання про визнання його переможцем на аукціоні з реалізації нежитлового триповерхового будинку в Олександрії Кіровоградської області.

Злочинна група розробила і узгодила спільний злочинний план. Один із зловмисників, маючи зв'язки в правоохоронних органах, повинен був забезпечувати уникнення учасників групи від відповідальності під час отримання хабара.

Кожен співучасник за виконання своїх дій у відповідності зі злочинним планом, повинен був після одержання хабара отримати свою частку. Один із зловмисників вступив в змову з працівниками облуправління СБУ, які за винагороду давали поради щодо конспірації при передачі хабара.

5 березня хабарників затримали працівники міліції під час передачі всієї суми хабара. Співробітників УСБУ, які співпрацювали з зловмисниками, затримали на три доби.

21 квітня стосовно них органи прокуратури порушили кримінальну справу за ст.ст.368 і 364 Кримінального кодексу України. Зараз цих співробітників усунули від виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, 2 березня суд Київської області постановив заарештувати представника центрального апарату СБУ - заступника начальника Головного управління К (боротьба з корупцією та організованою злочинністю) підполковника Андрія Щебрюка, обвинуваченого у причетності до збуту наркотиків. Його затримали 26 лютого при спробі збуту наркотичної сировини.

Пізніше судмедекспертиза встановила, що Щебрюк є хронічним наркоманом. Він вживав наркотики впродовж п'яти років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь