Переключиться на мобильную версию

Литвин назвав великою новиною те, що Тігіпко може очолити Трудову партію

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що не турбується з приводу того, що Сергій Тігіпко може очолити Трудову партію України.
Володимир Литвин: У світі немає нічого незмінного
Володимир Литвин: У світі немає нічого незмінного
intersvoboda.com.ua
Про це спікер сказав, коментуючи інформацію у ЗМІ про те, що Тігіпко може очолити Трудову партію і взяти участь у президентських виборах. Як відомо, Трудова партія (коли її очолював Михайло Сирота) увійшла у Блок Литвина під час останніх виборів до ВР.

Коментуючи ситуацію щодо можливих процесів у Трудовій партії, Литвин, зокрема, зауважив, що "у світі немає нічого незмінного".

"Я до цього всього ставлюся спокійно. Дай Бог, щоб це дало позитивний результат", - додав спікер і зазначив, що з його боку "рефлексувань не буде".

"Я б навіть не сказав, що це велика новина, - додав спікер. - Ми співпрацювали, хочу зазначити, з покійним Михайлом Сиротою, і цим усе сказано. Нам потрібна була формальність для того, щоб створити блок".

Як підкреслив Литвин, можливість балотування Тігіпка на пост Президента України - "це справа кожного зі 46 мільйонів українських громадян, які досягли відповідного віку", які мають відповідне бажання.

Нагадаємо, сьогодні видання КоммерсантЪ-Україна повідомило, що політрада Трудової партії України має намір рекомендувати з'їзду підтримати обрання на посаду голови партії співголови Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергія Тігіпка. Джерела видання стверджують, що після цього Тігіпко може заявити про участь у виборах президента.

Українські політологи, як пише видання, вважають, що шанси у Сергія Тігіпка на перемогу у президентських виборах невеликі, і йому буде відведено роль технічного кандидата Юлії Тимошенко.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь