Переключиться на мобильную версию

Литвин заявив, що неприйняття антикризової програми не загрожує Кабміну відставкою

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що неприйняття антикризової програми не потягне за собою відставку уряду. "Прийняття або неприйняття програми не тягне за собою наслідків у вигляді відставки або недовіри уряду", - зазначив сьогодні.
Литвин вважає, що немає прямих зв’язків між антикризовою програмою та відставкою уряду
Литвин вважає, що немає прямих зв’язків між антикризовою програмою та відставкою уряду
intersvoboda.com
Також він спрогнозував, що на наступному пленарному тижні (розпочнеться 12 травня) парламент не буде розглядати антикризову програму. "Думаю, що наступного тижня це питання не буде розглядатися", - зазначив голова ВР.

За його словами, на сьогодні є актуальним питання про внесення змін до державного бюджету України на 2009 рік. Литвин нагадав, що такі зміни повинні бути внесені до 1 травня.

Водночас спікер зауважив, що у разі ухвалення антикризової програми це стане "черговим імунітетом для Кабінету міністрів України, оскільки цей документ буде оформлено у вигляді програми".

Литвин вважає, що шанси для ухвалення антикризової програми будуть у тому випадку, якщо уряд врахує пропозиції фракції Партії регіонів. При цьому, на його думку, пропозиції Партії регіонів - "це нереальна програма". Мова йде про "тактичний час", Партія регіонів пропонує "такі великі цифри", які по суті виконати неможливо, сказав Литвин.

"Ніхто не знає настільки добре, що потрібно країні, як ті люди, які втратили владу або її не мають", - зазначив глава українського парламенту, висловивши думку, що опозиція має право вносити свої пропозиції і навіть "зобов'язана максимально підштовхувати чинний уряд, щоб жили на виріст".

Нагадаємо, 13 квітня фракція БЮТ попросила Верховну Раду відкласти розгляд антикризової програми, внесеної Кабінетом міністрів. Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав цю пропозицію справедливою. Водночас, регіонал Микола Азаров запропонував уряду на наступний день піти у відставку. Пізніше глава парламентської фракції БЮТ висловив надію, що Кабмін внесе у Раду антикризову програму після травневих свят.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь