Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Україна та ЄС підпишуть план переговорів щодо безвізового режиму

Україна і Європейський Союз планують підписати план переговорів про безвізовий режим 4 червня цього року, повідомив Президент України Віктор Ющенко.
Ющенко: Україна та ЄС підпишуть план переговорів щодо безвізового режиму
Ющенко: Україна та ЄС підпишуть план переговорів щодо безвізового режиму
Офіційний сайт Президента

На прес-конференції у середу в Києві він зазначив, що зараз відбуваються активні раунди переговорів і через два місяці буде сформовано план проведення переговорного процесу про безвізовий режим.

"Безумовно, я, як Президент, зроблю все, аби використати цей переговорний процес для того, щоб привести у відповідність досягнуті домовленості півторарічної давності", - сказав Ющенко.

Президент переконаний, що питання візового режиму між Україною і країнам ЄС буде врегульоване.

Ющенко зазначив, що після ухвалення рішення про скасування віз для громадян ЄС значно зросла кількість європейців, які побували в Україні.

"Я переконаний, що факт перебування в Україні іноземного туриста, дипломата, політика приносить Україні більше прибутків, ніж консульські прибутки Міністерства закордонних справ", - сказав він.

За словами Президента, з боку відношення Україна-ЄС у візовому питанні можуть виглядати асиметричними, але насправді Україна лише виграла.

Водночас, Ющенко підкреслив: "Безумовно, візовий режим має бути модифікований".

За словами Президента, європейські партнери України знайомі зі всією проблематикою, пов’язаною з візами. "Ми зараз займаємося цією проблематикою і найближчим часом ми її врегулюємо", - сказав він.

"Я не знімаю це питання з контролю - я його ставитиму, і переконаний, що найближчим часом ми знайдемо повну реалізацію досягнутих домовленостей з лібералізації візового режиму", - заявив Ющенко.

Як повідомлялося, відновлення Україною візового режиму для громадян Європейського Союзу може негативно вплинути на переговори про скасування візового режиму між сторонами заявило джерело в Європейській комісії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь