Переключиться на мобильную версию

Ющенко переконаний, що у партії Наша Україна є майбутнє

У партії Наша Україна є майбутнє, заявив Президент України Віктор Ющенко на прес-конференції в середу 22 квітня.
Світле  майбутнє
Світле майбутнє
www.segodnya.ua

З його слів, партія зараз проходить період очищення від випадкових людей, які в 2002 р., а потім у 2004 р. набули членства в цій партії. 

Президент заявив, що Наша Україна є єдиною політичною силою, яка має свою ідеологію і чітко дотримується задекларованих на виборах цінностей. 

Глава держави заявив, що Наша Україна не представляє інтересів ніяких бізнес-структур на відміну від парламентської коаліції, яка страждає від тотальної корупції.

Ющенко вважає, що перереєстрація партії буде сприяти відновленню її авторитету і ефективній роботі. 

На думку Ющенка, вихід із НСНУ ряду членів не є втратою для партії і буде сприяти очищенню її рядів від людей, які не піклуються про благополуччя України. 

"Те, що від нас там відбрунькувались персони, для яких Україна ні в 2002, ні в 2004 році не була суттю, то, вибачте, це очищення", - підкреслив він.

При цьому Президент вважає, що НСНУ фактично єдина партія, яка має чітку ідеологію, ніколи не відмовляється від своїх принципових позицій і здатна дати відповіді на виклики, які стоять перед Україною. 

"Давайте зараз на рейтинги не будемо дивитися. Подумайте кожен про свою родину, про своїх дітей, про свої цінності і які зміни вам потрібні. Я вам хочу сказати: якщо ви зробите достатній самоаналіз - мало кому, крім Нашої України, ви будете щасливі віддати свої голоси", - заявив він.

Також Ющенко вказав на внесок НСНУ в утвердження в Україні свободи слова, свободи вибору та інших демократичних свобод. 

Раніше повідомлялося, партія Народний союз Наша Україна має намір провести перереєстрацію своїх членів. 

Нагадаємо, що Президент Віктор Ющенко виступив за перереєстрацію членів НСНУ до 1 травня, а також наголосив на необхідності серйозного оновлення партії. 

13 квітня народний депутат, член фракції НУ-НС Ольга Герасим'юк заявила про вихід з партії НСНУ. Слідом за нею про готовність покинути партію заявив заступник голови фракції НУ-НС Руслан Князевич. Між тим, 15 квітня Роман Безсмертний написав заяву про вступ до Нашої України. 

Наприкінці березня Президент провів зустріч з членами президії партії, на якій наголосив, що Наша Україна потребує сміливих чітких кроків для оновлення. 13 квітня президія НСНУ вирішила 16 травня провести засідання політради партії.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь