Переключиться на мобильную версию

У Києві пройшла акція Усмішка долає кризу

О 13:00 в середу, 22 квітня, на головній площі країни - Майдані Незалежності понад сто осіб вибудовувалися у вигляді смайликів.
Всі засоби хороші
Всі засоби хороші
www.segodnya.ua

Як повідомляє газета Сегодня, всього вони зобразили три символи: усміхнені обличчя, величезну усмішку і посмішку із зубом. 

Після учасники акції роздарювали надувні кульки перехожим - для поліпшення настрою. 

Як зазначив організатор акції Олексій Малицький, "зараз криза, люди злі та засмучені. З поганим настроєм вони їздять у громадському транспорті, штовхаються, не вибачається. Ми вирішили це виправити і за один день поліпшили настрій безлічі людей". 

Між тим, в день сміху, 1 квітня, Спілка молоді регіонів України влаштувала у центрі Києва, на Майдані, святкування в стилі легендарної Дерибасівської вулиці в Одесі, яка заслужено користується славою однієї з найбільш гуморних вулиць країни. В рамках акції Одеська Гуморина - в центрі Києва молоді регіонали проводили різноманітні конкурси та розіграші за участю артистів та клоунів, влаштували караоке, обладнали кімнату кривих дзеркал та баскетбольний майданчик, організували виставку карикатур та змагання серед любителів анекдотів.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь