Переключиться на мобильную версию

Ющенко привітав журналістів: Пишаюся, що кожен може працювати у вільній Україні

Президент Віктор Ющенко побажав членам Національної спілки журналістів України наполегливості у відстоюванні високих принципів журналістської професії, відданості в служінні Батьківщині та українському народу.
Ющенко побажав членам спілки журналістів віри, оптимізму та творчих успіхів
Ющенко побажав членам спілки журналістів віри, оптимізму та творчих успіхів
president.gov.ua

Про це йдеться у привітанні Президента членам союзу з нагоди 50-річчя створення цієї організації.

"Щиро вдячний вам за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток нашої держави та вітчизняної журналістики. Пишаюся, що сьогодні кожен з вас може працювати у вільній, незалежній і демократичній Україні, де нормою життя є свобода слова", - підкреслив Ющенко.

Він також зазначив, що НСЖУ є авторитетною в суспільстві творчою організацією, яка об'єднує працівників преси, телебачення, радіо, інформаційних агентств та інтернет-видань. "Усі вони - активні будівельники національного інформаційного простору", - сказав Президент і побажав членам спілки журналістів віри, оптимізму та творчих успіхів.

Сьогодні о 14:00 Президент України візьме участь у церемонії вручення державних нагород з нагоди 50-річчя Національного союзу журналістів.

Союз журналістів створено у 1959 році, а в 1998 році Кабінет Міністрів своєю постановою надав йому статус національного.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь