Переключиться на мобильную версию

Київрада скасувала мораторій на підвищення тарифів ЖКГ

Київрада міська рада скасувала введений нею у грудні минулого року мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
Київрада скасувала мораторій
Київрада скасувала мораторій
podrobnosti.ua

За відповідне рішення проголосували 63 депутата Київради.

Цей проект рішення був внесений з голосу депутатом Київради від фракції Блоку Громадський актив Києва Юрієм Бондарем після того, як порядок денний пленарного засідання вже було затверджено.

Перед цим Київрада заслухала доповідь Київської міськдержадміністрації про стан житлово-комунального господарства столиці та про необхідність підвищення тарифів на ЖКГ.

Спочатку в порядку денному сесії Київради стояло питання про тарифи на житлово-комунальні послуги, проект рішення з якого передбачав, що Київрада доручила міськадміністрації поетапно підвищити тарифи.

Однак секретар Київради Олесь Довгий під час обговорення порядку денного запропонував змінити формулювання питання про тарифи та позначити його як заслуховування інформації мерії, що не тягне за собою результативного голосування. У зв'язку з цим Київрада тільки заслухала звіт адміністрації, і не прийняла ніякого рішення щодо тарифів.

У той же час при обговоренні звіту багато депутатів висловили думку, що міськадміністрації немає необхідності чекати рішення Київради для підвищення тарифів, оскільки ці дії і так відповідають її повноваженням.

Нагадаємо, що 25 грудня минулого року Київрада ввела мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь