Переключиться на мобильную версию

Два угруповання влаштували перестрілку в спальному районі Миколаєва

В одному із спальних районів Миколаєва у дворі багатоповерхівок 22 квітня відбулася тривала перестрілка, в якій взяли участь по п'ять осіб з кожної зі сторін.
Перестрілка велася по всьому двору
Перестрілка велася по всьому двору
president.org.ua

Як повідомляє видання Преступности НЕТ, вуличний бій відбувався "досить тривалий час", його учасники застосовували карабіни, рушниці, пістолети, а також автоматичну зброю.

При цьому стрілки ігнорували той факт, що під час перестрілки на вулиці було багато людей, а в безпосередній близькості знаходиться дитячий садок.

Як розповіли місцеві жителі, перестрілка велася по всьому двору, однак центром бою став автомобіль Mitsubishi Outlander, який пошкодило кулями.

Коли до місця події почала прибувати міліція, учасники перестрілки розбіглися. Оперативникам вдалося схопити тільки чотирьох поранених, їх направили в лікарню під посилену охорону. Один з учасників перестрілки перебуває в критичному стані.

Водночас, двір було повністю оточено бійцями міліцейського спецназу Беркут, туди прибуло керівництво не тільки міської, а й обласної міліції.
За фактом перестрілки порушено кримінальну справу, міліція шукає її учасників.

За деякими даними, конфлікт між учасниками перестрілки триває вже досить тривалий час і пов'язаний з одним із магазинів міста, що займаються продажем мотоциклів і запчастин до них.

За матеріалами: Преступности НЕТ в Николаеве

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь