Переключиться на мобильную версию

Медзаклади надаватимуть платні послуги за бажанням хворого

Державні й комунальні установи охорони здоров'я можуть надавати платні послуги бажаючим, які проходять лікування, а також здавати в оренду в неробочий час приміщення та обладнання.
Хворі зможуть найняти собі доглядальницю або скористатися іншими послугами
Хворі зможуть найняти собі доглядальницю або скористатися іншими послугами
rbc.ua

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів Про деякі заходи щодо поліпшення медичного обслуговування громадян від 14 квітня 2009 року.

У розпорядженні вказується, що пацієнт за бажанням за відповідну плату забезпечується ліжко-місцем підвищеної комфортності та персональною доглядальницею.

Крім того, за замовленням хворого за відповідну плату державні та комунальні заклади охорони здоров'я мають право на проведення за своїми межами консультування, діагностування, лікування, забирати біологічний та інший матеріал за умови, що хворі здатні за станом здоров'я самостійно відвідувати відповідні установи.

Розпорядженням також дозволяє державним і комунальним закладам охорони здоров'я для забезпечення надання вищеперелічених платних медичних послуг надавати в оренду для використання поза робочим часом медичного, діагностичного, лабораторного обладнання та приміщень стороннім установам охорони здоров'я та іншим суб'єктам господарювання, які мають ліцензію.

"При цьому обладнання та приміщення, які використовуються для лікування хворих, які потребують екстреної медичної допомоги, не можуть надаватися в оренду", - йдеться в документі.

Розпорядженням Міністерству охорони здоров'я та Міністерству економіки доручається розробити і подати в місячний термін уряду проект методики визначення вартості робіт і послуг по забезпеченню медичного обслуговування та здійснення санітарно-профілактичних заходів.

Нагадаємо, у лютому Міністерство охорони здоров'я України наполягало на тому, щоб в Україні до 2012 року було запроваджено обов'язкове медичне страхування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь