Переключиться на мобильную версию

Запорізька Свобода вимагає заборонити вивішувати в місті прапори СРСР

Запорізька обласна організація ВО Свобода звернулася до Президента України Віктора Ющенка і до ГПУ з вимогою запобігти вивішуванню на адміністративних будівлях та установах червоних прапорів у День перемоги і День міста, який відзначається у Запоріжжі 14.
Свобода вимагає заборонити вивішувати в місті прапори СРСР
Свобода вимагає заборонити вивішувати в місті прапори СРСР
mail.ru

"Ми вважаємо рішення про встановлення червоних прапорів не тільки таким, що суперечить здоровому глузду, але і таким, що суперечить Конституції України, Указу Президента України Про ліквідацію символів тоталітарного режиму на території України", - йдеться у заяві облорганізації ВО Свобода.

На думку націоналістів, ініціатори прийняття рішення повинні понести адміністративну та кримінальну відповідальність.

"Ми заявляємо, що терпіти далі таку наругу над українською державою ми не збираємося! У разі бездіяльності конституційних органів влади ми приймемо заходи протидії спробам комуністів розміщувати свої червоні ганчірки будь-де у місті", - заявили в облорганізації ВО Свобода.

Як повідомлялося, на сесії 16 квітня депутати Запорізької міськради прийняли рішення, згідно з яким у День Перемоги та День визволення міста перед будинками міської ради, райадміністрацій, управлінь міськради, комунальних підприємств, будівель загальноосвітніх шкіл, разом із державним прапором України в обов'язковому порядку буде вивішуватися червоний прапор Перемоги із зображенням серпа і молота.

17 квітня в Чернігівській області райрада міста Прилуки прийняла рішення, згідно з яким під час святкування Дня перемоги в Прилуках на будівлях офіційних установ будуть вивішувати червоні прапори.

Також 9 травня на всіх адміністративних будівлях у Луганській області поряд із державним прапором України вивісять і червоні прапори.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь