Переключиться на мобильную версию

Даішників лякають, що Візир може знизити потенцію

Співробітники Державтоінспекції, які використовують прилад Візир, в майбутньому можуть мати проблеми з потенцією, заявив харківський експерт Олександр Крамаренко.
Експерт: Співробітникам ДАІ, які працюють з Візирем, загрожує імпотенція
Експерт: Співробітникам ДАІ, які працюють з Візирем, загрожує імпотенція
autoportal.ua

"У приладу є дуже неприємна особливість - він працює на частоті 24,15 Ггц. Це частота, яка поглинається тілом повністю", - заявив експерт.

"Якщо цим питанням зацікавляться санітарні лікарі, висновки будуть дуже сумні, тому що коли інспектор працює з цим приладом всередині машини, то все що випромінює прилад, все поширюється усередині машини, відображається від її металевого корпусу і повністю поглинається тілом інспектора", - розповів Крамаренко. 

За словами експерта, подібне випромінювання може завдати непоправної шкоди здоров'ю співробітникам ДАІ.

"Гранично допустима сумарна доза поглинання за нашими підрахунками перевищена в декілька разів. 24,15 Ггц - це погана частота та її наслідки відображаються в таких речах як ендокринні порушення, зміна ваги тіла, стрибки артеріального тиску, порушення уваги та порушення потенції", - додав експерт.

Нагадаємо, начальник ДАІ Сергій Коломієць заявив, що ДАІ вважає якісним прилад Візир, який вона використовує для автоматичної фіксації перевищення швидкості учасників дорожнього руху.

За матеріалами: proUA

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь