Переключиться на мобильную версию

Аделаджа назвав причиною краху King's Capital фінансову кризу

Пастор Церкви Посольство Боже Сандей Аделаджа заявив в інтерв'ю виданню Власть денег, що причиною фінансових проблем фінансової групи King's Capital є економічна криза, а не навмисне шахрайство.
Аделаджа назвав причину краху King's Capital
Аделаджа назвав причину краху King's Capital
godembassy.org

"Навіть незважаючи на те, що порушено кримінальну справу, я все ж вірю, що проблеми цієї компанії пов'язані з економічною кризою", - сказав пастор Аделаджа.

В одного із засновників King's Capital Олександра Сафонова, який був прихожанином Посольства Божого, не було намірів обманювати вкладників, вважає Аделаджа.

Пастор також зазначив, що був здивований високими відсотками, які вкладникам обіцяла виплачувати King's Capital під час своєї діяльності. У зв'язку з цим, він почав попереджати парафіян церкви про необхідність ретельних перевірок компаній, куди вони хочуть вкласти свої гроші, запевняє Аделаджа.

Аделаджа: Навіть незважаючи на те, що порушено кримінальну справу, я все ж вірю, що проблеми цієї компанії пов'язані з економічною кризою

Пастор додав, що ніколи не був в офісі King's Capital і не був її вкладником.

Як повідомлялося раніше, 30 березня пастор церкви Посольство Боже Сандей Аделаджа назвав порушення проти нього кримінальної справи за звинуваченням у шахрайстві політичним замовленням.

Нагадаємо, в березні цього року правоохоронні органи заарештували майно фінансової групи King's Capital.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь