Переключиться на мобильную версию

Київські старшокласники будуть готуватися до зовнішнього тестування за індивідуальними графіками

У зв'язку із проведенням зовнішнього незалежного оцінювання знань, випускники столичних шкіл у травні цього року будуть навчатися за індивідуальними графіками, заявив у п'ятницю, 24 квітня, виконуючий обов'язки заступника голови Київської міськадміністрац.
Київські старшокласники будуть готуватися за індивідуальними графіками до зовнішнього зрізу знань
Київські старшокласники будуть готуватися за індивідуальними графіками до зовнішнього зрізу знань
dt.ua

"У цьому році у зв'язку із проведенням зовнішнього незалежного тестування вперше учні 11-х (12-х) класів будуть навчатися за індивідуальними графіками. Це пов'язано з тим, що діти вибирають різні предмети для зовнішнього незалежного оцінювання. Але це не означає, що інші предмети, які є в навчальному плані, не повинні проводитися. Вчителі повинні відраховувати навчальні програми протягом травня, наприклад, шляхом індивідуальних або групових консультацій. Тому кожен учень матиме свій індивідуальний навчальний план, з яким будуть ознайомлені його батьки ", сказав Журавський.

Він також сказав, що у відповідності з наказом головного управління освіти і науки Київміськадміністрації Про особливості організації навчально-виховного процесу для випускників 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів у Києві в травні 2009 в роботу навчальних закладів, на базі яких будуть створені пункти тестування, будуть внесені необхідні зміни.

Журавський: У тих школах, на базі яких організовані пункти зовнішнього тестування, як і в минулому році, не буде проводитися навчання в дні, коли буде проходити тестування. Ці уроки пройдуть одним з трьох способів - заняття можуть бути перенесені на другу половину дня, на суботу, або розподілені в інші навчальні дні. Яким саме чином буде вирішене це питання, залежить від рішення педагогічного колективу школи

"У тих школах, на базі яких організовані пункти зовнішнього тестування, як і в минулому році, не буде проводитися навчання в дні, коли буде проходити тестування. Ці уроки пройдуть одним з трьох способів - заняття можуть бути перенесені на другу половину дня, на суботу, або розподілені в інші навчальні дні. Яким саме чином буде вирішене це питання, залежить від рішення педагогічного колективу школи ", зазначив Журавський.

Як повідомлялося раніше, реєструватися для добровільного зрізу знань можна до 1 грудня, на сайті www.kievtest.org.ua. Столичні школярі, пройшли пробні випускні тести в березні цього року.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки зобов'язало підконтрольні йому вищі навчальні заклади делегувати спостерігачів для роботи на пунктах зовнішнього незалежного оцінювання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь