Переключиться на мобильную версию

Київська влада планує підвищити тарифи на ЖКП до 2010 року

Київська міськдержадміністрація планує підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги для населення та компослуги для юридичних осіб до економічно обґрунтованого рівня за 3-4 етапи до липня 2010 року.
До 2010 року тарифи зростуть
До 2010 року тарифи зростуть
ifportal.net
"(Підвищення) матиме декілька етапів - три або чотири ... Я думаю, що це буде поточний рік і перша половина наступного", - сказав виконуючий обов'язки голови Київміськадміністрації Анатолій Голубченко.

За його словами, Київська міська рада, скасувавши мораторій на підвищення тарифів, дозволила міськадміністрації звести тарифи до економічно обґрунтованого рівня.

Голубченко також повідомив, що перший етап підвищення тарифів і для населення, і для юросіб розпочнеться у червні цього року, тоді як відповідні розпорядження адміністрації будуть підписані у квітні, щоб протягом травня громадськість могла із ними ознайомитися.

Голубченко підкреслив, що розміри поетапного підвищення будуть помірними і дуже м'якими.

Він також зазначив, що паралельно із підвищенням адміністрація буде робити усі кроки, щоб максимально захистити малозабезпечених городян.

Нагадаємо, що Київська міська рада на засіданні 23 квітня відмінила введений нею у грудні минулого року мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь